Uurrooster

Uurroosters 2021-2022

De nieuwe uurroosters voor 2021-2022 zijn bekend. Bekijk ze alvast via deze link!

Afdeling Melle

2de kleuterklas tot 3de kleuterklas
Sporthal College Paters Jozefieten: Brusselsesteenweg 459, 9090 Melle
(klein hekje aan de straatkant nemen, voorbij het zwembad tot aan de grote sporthal achteraan)
2de kleuterklas zaterdag 9u00 - 9u45 pré-ballet jaar 1
3de kleuterklas zaterdag 9u50 - 10u35 pré-ballet jaar 2
2de-3de kleuterklas dinsdag 15u35-16u20 pré-ballet jaar 1/2 (OPGELET DEZE LES GAAT DOOR IN GBS MELLE!!)
Vanaf het 1ste leerjaar tot volwassenen kunnen jullie terecht in onze hoofdafdeling te Oosterzele op 5' rij-afstand. Dit voor de stijlen ballet, modern jazz, hiphop, breakdance, musical, toneellessen en fitnessgroepslessen.

Afdeling Sint-Lievens-Houtem

1ste kleuterklas tot 3de kleuterklas
Danszaal 1ste verdiep Sportcentrum De Fabriek, Fabrieksstraat 19, 9520 Sint-Lievens-Houtem
1ste kleuterklas zaterdag 10u00 - 10u30 Les Tout Petits TMD
2de kleuterklas zaterdag 10u45 - 11u30 Pré-ballet jaar 1
3de kleuterklas zaterdag 9u00 - 9u45 Pré-ballet jaar 2
Vanaf het 1ste leerjaar tot volwassenen kunnen jullie terecht in onze hoofdafdeling te Oosterzele op 5' rij-afstand. Dit voor de stijlen ballet, modern jazz, hiphop, breakdance, musical, toneellessen en fitnessgroepslessen.

Afdeling Herzele

2de kleuterklas tot 1ste leerjaar
Danszaal Sporthal De Steenoven: Kerkkouter 40, 9550 Herzele
2de-3de kleuterklas vrijdag 17u00 - 17u45 pré-ballet jaar 1/2
1ste leerjaar vrijdag 17u55 - 18u40 klassiek primary
vrijdag 18u40 - 19u10 pré-jazz
Vanaf het 2de leerjaar tot volwassenen kunnen jullie terecht in onze hoofdafdeling te Oosterzele op 15' rij-afstand. Dit voor de stijlen ballet, modern jazz, hiphop, breakdance, musical, toneellessen en fitnessgroepslessen.

Afdeling Zottegem

1ste kleuterklas tot 1ste leerjaar
Fitamorfosa Zottegem: Godveerdegemstraat 183, 9620 Zottegem
1ste kleuterklas zaterdag 9u50-10u20 Les Tout Petits TMD
2de-3de kleuterklas zaterdag 10u35-11u20 pré-ballet jaar 1/22
1ste leerjaar zaterdag 11u30-12u15 klassiek primary
zaterdag 12u20-12u50 pré-jazz
Vanaf het 2de leerjaar tot volwassenen kunnen jullie terecht in onze hoofdafdeling te Oosterzele op 10' rij-afstand. Dit voor de stijlen ballet, modern jazz, hiphop, breakdance, musical, toneellessen en fitnessgroepslessen.

Afdeling Wachtbeke

1ste kleuterklas tot 1ste leerjaar
Danszaal naast het zwembad in Domein Puyenbroeck: Puyenbrug 1a, 9185 Wachtebeke
1ste kleuterklas woensdag 14u30-15u00 Les Tout Petits TMD
2de kleuterklas woensdag 13u00-13u45 pré-ballet jaar 1
3de kleuterklas woensdag 13u45-14u30 pré-ballet jaar 2
1ste leerjaar vrijdag 17u20-18u05 klassiek primary
vrijdag 18u05-18u35 pré-jazz
Vanaf het 2de leerjaar tot volwassenen kunnen jullie terecht in onze hoofdafdeling te Evergem op 20' rij-afstand. Dit voor de stijlen ballet, modern jazz, hiphop en fitnessgroepslessen.

Afdeling Oosterzele DANS (musical en toneellessen staan onderaan de pagina)

1ste kleuterklas tot 99 jaar
Danszalen TMD: Dorp 48-50, 9860 Oosterzele
(rechts naast de kapel wandelen tot aan de grote blok met kleurtjes achteraan)
1ste kleuterklas woensdag 16u30 - 17u00 Les Tout Petits TMD
zaterdag 15u25 - 16u00 Les Tout Petits TMD
2de kleuterklas woensdag 13u15 - 14u00 pré-ballet jaar 1
donderdag 16u45 - 17u30 pré-ballet jaar 1
zaterdag 13u45 - 14u30 pré-ballet jaar 1
3de kleuterklas dinsdag 16u45 - 17u30 pré-ballet jaar 2
woensdag 16u15 - 17u00 pré-ballet jaar 2
zaterdag 14u35 - 15u20 pré-ballet jaar 2
1ste leerjaar maandag 16u45 - 17u30 ballet primary
17u30 - 18u00 pré-jazz
woensdag 17u05 - 17u50 ballet primary
17u50 - 18u20 pré-jazz
vrijdag 17u15-18u00 pré-hiphop new
vrijdag 16u30 - 17u15 pré-break new
zaterdag 12u25 - 13u10 Ballet primary
13u10 - 13u40 pré-jazz
2de leerjaar maandag 17u00-18u00 modern jazz 1/2
18u10-19u10 ballet graad 1/2
woensdag 14u05 - 15u05 ballet graad 1
15u15 - 16u15 modern jazz 1
vrijdag 18u10-19u10 hiphop 1
17u20-18u05 break 1
zaterdag 10u15 - 11u15 ballet graad 1
11u30 - 12u30 modern jazz 1
3de leerjaar maandag 17u00-18u00 modern jazz 1/2
18u10-19u10 ballet graad 1/2
woensdag 18u25 - 19u25 ballet graad 2
17u10 - 18u10 modern jazz 2
vrijdag 17u00-18u00 hiphop 2
17u20-18u05 break 1
zaterdag 11u20 - 12u20 ballet graad 2
12u30 - 13u30 modern jazz 2
4de leerjaar
woensdag 15u10 - 16u10 ballet graad 3
16u20 - 17u20 modern jazz 3
18u15-19u15 hiphop 3/4
vrijdag 18u00 - 19u00 hiphop 3/4
18u10-19u10 break 2
zaterdag 09u10 - 10u10 ballet graad 3
10u30 - 11u30 modern jazz 3
5de leerjaar
woensdag 14u05-15u05 ballet graad 4/5
15u20-16u20 modern jazz 4/5
18u15 - 19u15 hiphop 3/4
vrijdag 18u00-19u00 hiphop 3/4
18u10-19u10 break 2
zaterdag 09u00 - 10u00 ballet graad 4
10u15-11u15 modern jazz 4
6de leerjaar
woensdag 16u25-17u25 modern jazz 5/6
17u45-18u45 ballet graad 5/6
18u50-19u05 kwartier pointe-plezier (aanleren)
19u15 - 20u15 hiphop 5/6
vrijdag 18u05 - 19u05 hiphop 5
19u15-20u15 break 3
zaterdag 11u15-12u15 modern jazz 5/6
12u25-13u25 ballet graad 5/6
12+, 14+ en 16+
maandag 19u40 - 21u10 ballet graad D
woensdag 16u25-17u25 modern jazz 5/6
17u45-18u45 ballet graad 5/6
18u50-19u05 kwartier pointe-plezier (aanleren)
19u15 - 20u15 hiphop 5/6
19u15 - 20u45 ballet graad BC
17u30 - 19u00 modern jazz BC
20u15 - 21u15 hiphop 6/7
vrijdag 19u05-20u05 hiphop 6
19u10 - 20u10 hiphop 7/8
19u15-20u15 break 3
zaterdag 11u15-12u15 modern jazz 5/6
12u25-13u25 ballet graad 5/6
10u30-12u00 ballet graad AB
112u05-12u20 kwartier pointe-plezier (aanleren)
9u00 - 10u15 modern jazz AB
09u00-10u30 modern jazz D
10u45-11u00 PBT+ pointes + stretch

*PBT-les = Progressive ballet technique + pointes aanleren + stretch

 

Volwassenaanbod Oosterzele

groepslessen
(fitness met
10-beurtenkaart)
maandag 20u45-21u45 Total Body Work Out
19u30-20u30 Pilates beginners new
(mits voldoende inschrijvingen)
20u35-21u35 Pilates open level new
(mits voldoende inschrijvingen)
woensdag 20u15-21u15 hiphop open level
20u45-21u45 Fun Dance
donderdag 19u45 - 20u45 ultra dance power
klassiek ballet
volwassenen
(met 16-beurtenkaart)
maandag 19u15 - 20u45 ballet gevorderd
donderdag 19u00-20u00 ballet beginners zonder ervaring new
(mits voldoende inschrijvingen)
20u00-20u30 PBT + stretch
20u30 - 21u45 ballet met ervaring new
modern jazz
volwassenen
(met 16-beurtenkaart)
woensdag 19u40 - 20u40 beginners new
(mits voldoende inschrijvingen)
donderdag 20u45-22u00 middel
20u30 - 21u45 gevorderd

Afdeling Evergem

1ste kleuterklas tot 99 jaar
Dansstudio's MUDA Kunstencentrum Evergem: Hofbilkstraat 31, 9940 Evergem
1ste kleuterklas vrijdag 16u20-16u50 Les Tout Petits TMD
zaterdag 8u30-9u00 Les Tout Petits TMD
2de kleuterklas vrijdag 16u15 - 17u00 pré-ballet jaar 1
zaterdag 9u05 - 9u50 pré-ballet jaar 1
3de kleuterklas vrijdag 16u15-17u00 pré-ballet jaar 2
zaterdag 11u15 - 12u00 pré-ballet jaar 2
1ste leerjaar
donderdag 17u00 - 17u45 pré-hiphop
vrijdag 17u05 - 17u50 klassiek primary
17u50 - 18u20 pré-jazz
zaterdag 09u55 - 10u40 klassiek primary
10u40 - 11u10 pré-jazz
2de leerjaar donderdag 17u00 - 17u45 pré-hiphop
vrijdag 17u05 - 18u05 klassiek graad 1
18u20 - 19u20 modern jazz 1
3de leerjaar donderdag 17u50 - 18u50 hiphop 1
vrijdag 17u00-18u00 modern jazz 2
18u10 - 19u10 klassiek graad 2
4de leerjaar donderdag 17u50 - 18u50 hiphop 1
vrijdag 18u10-19u10 modern jazz 3/4
19u15 - 20u15 klassiek graad 3
5de leerjaar donderdag 18u55 - 19u55 hiphop 2
vrijdag 18u10-19u10 modern jazz 3/4
16u50-17u50 klassiek graad 4
6de leerjaar donderdag 18u55 - 19u55 hiphop 2
vrijdag 17u55 - 18u55 klassiek graad 5
19u10 - 20u10 modern jazz 5
12+, 14+ en 16+ donderdag 20u00-21u00 hiphop 3
vrijdag 17u30 - 18u45 klassiek graad 6
18u50 - 19u05 kwartier pointe-plezier (aanleren)
19u15 - 20u15 modern jazz 6
17u45-19u00 modern jazz AB
19u15 - 20u30 klassiek graad AB
 

Volwassenaanbod Evergem / Zelzate

Groepslessen
(fitness met
10-beurtenkaart)
vrijdag 20u20 - 21u20 Ultra Dance Power Locatie EVERGEM
Klassiek Ballet
volwassenen
(met 16-beurtenkaart)
vrijdag 20u30 - 21u45 Klassiek Ballet Open Level Locatie EVERGEM
Modern Jazz
volwassenen
(met 16-beurtenkaart)
woensdag 20u20 - 21u35 Modern Jazz Open Level Locatie ZELZATE

Compagnieën en crews

Evergem en Oosterzele

Toi, Moi et la Scène new

Oosterzele Toi, Moi et la Scène (toneellessen) 1ste - 2de leerjaar Dinsdag 17u00 - 17u45
Oosterzele Toi, Moi et la Scène (toneellessen) 3de - 5de leerjaar Dinsdag 17u50 - 18u50
Oosterzele Toi, Moi et la Scène (toneellessen) 6de leerjaar en 12+ Dinsdag 18u55 - 19u55

Musical new

Oosterzele Musical 1 (zang, dans én drama) 1ste - 2de leerjaar Maandag 17u00 - 18u30
Oosterzele Musical 2 (zang, dans én drama) 3de - 5de leerjaar Maandag 18u00 - 19u30
Oosterzele Musical 3 (zang, dans én drama) 6de leerjaar en 12+ Maandag 18u30 - 20u00