Uurrooster

Afdeling Melle

2de kleuterklas tot 3de kleuterklas
Danszaal "De Kouterslag": Kouterslag 2, 9090 Melle
new
2de-3de kleuterklas vrijdag 17u15-18u00 pré-ballet jaar 1/2
Vanaf het 1ste leerjaar tot volwassenen kunnen jullie terecht in onze hoofdafdeling te Oosterzele op 5' rij-afstand. Dit voor de stijlen ballet, modern jazz, hiphop, breakdance, musical, toneellessen en fitnessgroepslessen.

Afdeling Sint-Lievens-Houtem

1ste kleuterklas tot 3de kleuterklas
Danszaal 1ste verdiep Sportcentrum De Fabriek, Fabrieksstraat 19, 9520 Sint-Lievens-Houtem
https://toimoietladanse.be/wp-admin/profile.php
1ste kleuterklas zaterdag 10u00 - 10u30 Les Tout Petits TMD
2de kleuterklas zaterdag 10u45 - 11u30 Pré-ballet jaar 1
3de kleuterklas zaterdag 9u00 - 9u45 Pré-ballet jaar 2
Vanaf het 1ste leerjaar tot volwassenen kunnen jullie terecht in onze hoofdafdeling te Oosterzele op 5' rij-afstand. Dit voor de stijlen ballet, modern jazz, hiphop, breakdance, musical, toneellessen en fitnessgroepslessen.

Afdeling Herzele

2de kleuterklas tot 1ste leerjaar
Danszaal Sporthal De Steenoven: Kerkkouter 40, 9550 Herzele
2de-3de kleuterklas vrijdag 17u00 - 17u45 pré-ballet jaar 1/2
1ste leerjaar vrijdag 17u55 - 18u40 klassiek primary
vrijdag 18u40 - 19u10 pré-jazz
Vanaf het 2de leerjaar tot volwassenen kunnen jullie terecht in onze hoofdafdeling te Oosterzele op 15' rij-afstand. Dit voor de stijlen ballet, modern jazz, hiphop, breakdance, musical, toneellessen en fitnessgroepslessen.

Afdeling Heusden

1stede kleuterklas tot 3deste kleuterklas
Turnzaal VBS De Parel Steenvoordestraat 13, 9070 Heusden
new
1ste kleuterklas vrijdag 16u15-16u45 Les Tout Petits TMD
2de-3de kleuterklas vrijdag 16u50-17u35 pré-ballet jaar 1
Vanaf het 1ste leerjaar tot volwassenen kunnen jullie terecht in onze hoofdafdeling te Oosterzele op 10' rij-afstand. Dit voor de stijlen ballet, modern jazz, hiphop, breakdance, musical, toneellessen en fitnessgroepslessen.

Afdeling Wondelgem

2dede kleuterklas tot 3deste kleuterklas
Turnzaal Basisschool De Regenboog, Sint-Sebastiaanstraat 8-10, 9032 Wondelgem
new
2de-3de kleuterklas woensdag 16u30-17u15 Pré-ballet jaar 1/2
Voor de 1ste kleuterklas en vanaf het 1ste leerjaar tot volwassenen kunnen jullie terecht in onze hoofdafdeling te Evergem op 5' rij-afstand. Dit voor de stijlen ballet, modern jazz en hiphop.

Afdeling Zottegem

1ste kleuterklas tot 1ste leerjaar
Oxygen Fitness (boven Delhaize Zottegem): Langestraat 53, 9620 Zottegem
De ingang van de fitness bevindt zich aan de zijkant van het gebouw.
1ste-2de kleuterklas zaterdag 11u20-12u05 pré-ballet jaar 1/2
3de kleuter & 1ste leerjaar zaterdag 10u00-10u45 klassiek primary
zaterdag 10u45-11u15 pré-jazz
Vanaf het 2de leerjaar tot volwassenen kunnen jullie terecht in onze hoofdafdeling te Oosterzele op 10' rij-afstand. Dit voor de stijlen ballet, modern jazz, hiphop, breakdance, musical, toneellessen en fitnessgroepslessen.

Afdeling Wachtbeke/Puyenbroeck

1ste kleuterklas tot 1ste leerjaar
Danszaal naast het zwembad in Domein Puyenbroeck: Puyenbrug 1a, 9185 Wachtebeke
1ste-2de kleuterklas woensdag 13u30-14u15 pré-ballet jaar 1
3de kleuterklas woensdag 14u25-15u10 pré-ballet jaar 2
1ste leerjaar woensdag 15u15-16u00 klassiek primary
woensdag 16u00-16u30 pré-jazz
Vanaf het 2de leerjaar tot volwassenen kunnen jullie terecht in onze hoofdafdeling te Evergem op 20' rij-afstand. Dit voor de stijlen ballet, modern jazz, hiphop en fitnessgroepslessen.

Afdeling Oosterzele DANS (musical en toneellessen staan onderaan de pagina)

1ste kleuterklas tot 99 jaar
Danszalen TMD: Dorp 48-50, 9860 Oosterzele
(rechts naast de kapel wandelen tot aan de grote blok met kleurtjes achteraan)
1ste kleuterklas woensdag 16u30 - 17u00 Les Tout Petits TMD
zaterdag 15u30 - 16u00 Les Tout Petits TMD
2de kleuterklas woensdag 13u15 - 14u00 pré-ballet jaar 1
donderdag 16u45 - 17u30 pré-ballet jaar 1
zaterdag 13u45 - 14u30 pré-ballet jaar 1
3de kleuterklas dinsdag 16u45 - 17u30 pré-ballet jaar 2
woensdag 16u15 - 17u00 pré-ballet jaar 2
zaterdag 14u35 - 15u20 pré-ballet jaar 2
1ste leerjaar maandag 16u45 - 17u30 ballet primary
17u30 - 18u00 pré-jazz
woensdag 17u05 - 17u50 ballet primary
17u50 - 18u20 pré-jazz
vrijdag 17u10-17u55 pré-hiphop new
vrijdag 17u00 - 17u45 pré-break new
zaterdag 12u25 - 13u10 Ballet primary
13u10 - 13u40 pré-jazz
2de leerjaar maandag 17u00-18u00 modern jazz 1
18u10-19u10 ballet graad 1
woensdag 14u05 - 15u05 ballet graad 1
15u15 - 16u15 modern jazz 1
vrijdag 18u00-19u00 hiphop 1
17u00-17u45 pré-break
zaterdag 10u10 - 11u10 ballet graad 1
11u30 - 12u30 modern jazz 1
3de leerjaar woensdag 18u25 - 19u25 ballet graad 2
17u10 - 18u10 modern jazz 2
vrijdag 17u00-18u00 hiphop 2
17u50-18u50 break 1
zaterdag 11u20 - 12u20 ballet graad 2
12u35 - 13u35 modern jazz 2
4de leerjaar
woensdag 15u10 - 16u10 ballet graad 3
16u20 - 17u20 modern jazz 3
18u15-19u15 hiphop 3/4
vrijdag 18u00 - 19u00 hiphop 3
17u50 - 18u50 break 1
zaterdag 09u00 - 10u00 ballet graad 3
10u15 - 11u15 modern jazz 3/4
5de leerjaar
woensdag 14u10-15u10 ballet graad 4
15u20-16u20 modern jazz 4
18u15 - 19u15 hiphop 3/4
vrijdag 18u00-19u00 hiphop 4
17u50 - 18u50 break 1
zaterdag 09u00 - 10u00 ballet graad 4
10u15-11u15 modern jazz 3/4
6de leerjaar
woensdag 16u25-17u25 modern jazz 5/6
17u45-18u45 ballet graad 5/6
18u50-19u05 kwartier pointe-plezier (aanleren)
19u15 - 20u15 hiphop 5/6
vrijdag 18u05 - 19u05 hiphop 5
18u55 - 19u55 break 2
zaterdag
10u00 -11u00 ballet graad 5/6
11u20-12u20 modern jazz 5/6
12+, 14+ en 16+
woensdag 16u25-17u25 modern jazz 5/6
17u45-18u45 ballet graad 5/6
18u50-19u05 kwartier pointe-plezier (aanleren)
19u15 - 20u15 hiphop 5/6
20u15 - 21u15 hiphop 7/8
17u30 - 19u00 modern jazz BC
19u30 - 21u00 ballet graad BC
donderdag 20u30-21u45 modern jazz D
vrijdag 19u05-20u05 hiphop 6
20u10 - 21u10 hiphop 7
19u10 - 20u10 hiphop 8
18u55 - 19u55 break 2
zaterdag 10u00-11u00 ballet graad 5/6
11u00-11u15 kwartier pointe-plezier (aanleren G6)
11u20-12u20 modern jazz 5/6
10u00 - 11u15 modern jazz AB
11u30-13u00 ballet graad AB
13u00-13u15 kwartier pointe-plezier (GAB)
11u00 - 11u15 PBT+ pointes + stretch
17u00 - 18u00 ballet Graad D

*PBT-les = Progressive ballet technique + pointes aanleren + stretch

 

Volwassenaanbod Oosterzele

groepslessen
(fitness met
10-beurtenkaart)
maandag 20u45-21u45 Total Body Work Out
19u30-20u30 Pilates beginners new
(mits voldoende inschrijvingen)
20u35-21u35 Pilates open level new
(mits voldoende inschrijvingen)
Dinsdag 20u15-21u15 ultra dance powernew
(mits voldoende inschrijvingen)
woensdag 20u15-21u15 hiphop open level
20u45-21u45 Fun Dance
klassiek ballet
volwassenen
(met 16-beurtenkaart)
maandag 19u15 - 20u30 middel/gevorderd
donderdag 19u30-20u30 beginners/middel new
(mits voldoende inschrijvingen)
modern jazz
volwassenen
(met 16-beurtenkaart)
donderdag 19u30 - 20u30 beginners new
(mits voldoende inschrijvingen)
20u30-21u45 middel
20u30 - 21u45 gevorderd

Afdeling Evergem

1ste kleuterklas tot 99 jaar
Dansstudio's MUDA Kunstencentrum Evergem: Hofbilkstraat 21, 9940 Evergem
1ste kleuterklas vrijdag 16u15-16u45 Les Tout Petits TMD
2de kleuterklas vrijdag 16u15 - 17u00 pré-ballet jaar 1
zaterdag 9u00 - 9u45 pré-ballet jaar 1/2
3de kleuterklas vrijdag 16u15-17u00 pré-ballet jaar 2
zaterdag 9u00 - 9u45 pré-ballet jaar 1/2
1ste leerjaar
donderdag 16u45 - 17u45 hiphop 1
vrijdag 16u55-17u40 klassiek primary
17u40 - 18u10 pré-jazz
zaterdag 09u50 - 10u35 klassiek primary
10u40 - 11u10 pré-jazz
2de leerjaar donderdag 16u45 - 17u45 hiphop 1
vrijdag 17u05 - 18u05 klassiek graad 1
18u20 - 19u20 modern jazz 1
3de leerjaar donderdag 16u45 - 17u45 hiphop 1
vrijdag 17u05-18u05 modern jazz 2
18u15 - 19u15 klassiek graad 2
4de leerjaar donderdag 17u45 - 18u45 hiphop 2
vrijdag 18u10-19u10 modern jazz 3/4
19u20 - 20u20 klassiek graad 3/4
5de leerjaar donderdag 17u45 - 18u45 hiphop 2
vrijdag 18u10-19u10 modern jazz 3/4
19u20-20u20 klassiek graad 3/4
19u30-20u30 klassiek graad 4/5
6de leerjaar donderdag 18u45 - 19u45 hiphop 3
vrijdag 18u10 - 19u10 klassiek graad 5/6
17u00 - 18u00 modern jazz 5/6
19u15 - 19u30 kwartier pointe-plezier (aanleren G6)
12+, 14+ en 16+
donderdag 18u45 - 19u45 hiphop 3
19u45 - 20u45 kHiphop 4 (14+ en 16+)
vrijdag 17u00 - 18u00 klassiek graad 5/6
19u15 - 19u30 kwartier pointe-plezier (aanleren G6)
18u10 - 19u10 modern jazz 5/6
17u30 - 19u00 klassiek graad AB
19u00 - 19u15 pointes AB
19u20 - 20u35 modern jazz AB

Compagnieën en crews

Evergem en Oosterzele

Toi, Moi et la Scène new

Oosterzele Toi, Moi et la Scène (toneellessen) 3de - 5de leerjaar Dinsdag 17u50 - 18u50
Oosterzele Toi, Moi et la Scène (toneellessen) 6de leerjaar en 12+ Dinsdag 18u55 - 19u55

Musical new

Oosterzele Musical 1 (zang, dans én drama) 1ste - 2de leerjaar Maandag 17u00 - 17u45
Oosterzele Musical 2 (zang, dans én drama) 3de - 5de leerjaar Maandag 17u50 - 18u50
Oosterzele Musical 3 (zang, dans én drama) 6de leerjaar en 12+ Maandag 18u55 - 19u55